Senior People & Culture Business Partner

Human Resources | Jánossomorja | Kezdés ideje: 01/12/2023 | Full Time | Permanent

A Dr. Oetker márkájával nem csak a lehető legjobb minőségű élelmiszereket adja az embereknek, hanem olyan gondoskodást is, amit a szívünkhöz közel állóknak adunk.

Vállalatunk ugyanezt az élményt szeretné megadni minden munkatársának is.

Ennek a célnak a megvalósításához keressük a

Senior People & Culture Business Partnerünket,

aki a modern HR eszközök alkalmazásával és hatékony működtetésével hozzájárul az emberek jóllétéhez, ezzel lehetővé téve a stratégiai és üzleti célok elérését.

Mi vár rád? Csak Rajtad áll! A Dr. Oetker-nél aktívan alakíthatod a jövőt – a sajátodat és a miénket is.

Szeretnénk valami nagyobb dolog részesei lenni. És Te?JOIN THE TASTE.

Amik a FELADATAID lesznek:

  • Változások felismerése, generálása és eredmények fenntartása.
  • Hatékony kommunikációs és tárgyalási képességek, valamint kapcsolatépítési és magas szintű empatikus készségek alkalmazása.
  • Inspiráló légkör kialakítása, munkatársak ösztönzése és elkötelezettségük növelése.

  • Gazdasági vagy pszichológiai területen szerzett felsőfokú végzettséged van.
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban.
  • Stratégiai gondolkodás és átfogó látásmód jellemez.
  • Előnyt jelent számodra, ha van tapasztalatod mentoring és facilitálás terén.
  • Fontos számodra a magas etikai normák szerinti működés.
  • Kiváló interperszonális készségekkel rendelkezel.
  • Profi szintű felhasználója vagy a Windows 11 és Microsoft Office 365 rendszereknek.

Ami nálunk vár rád:

  • Teljes munkaidő, ami 8 órás munkavégzést takar.
  • Igény esetén heti 2 nap otthoni munkavégzés.
  • Leendő csapatod egy fiatalos, lendületes, szakmailag elkötelezett közösség.
  • Versenyképes bérezés mellett kiemelkedő Cafeteria csomagot biztosítunk számodra, amelynek alapját a 13. havi bér képezi.
  • A munkavégzéshez természetesen minden eszközt, valamint vállalati személygépkocsit is biztosítunk.
  • A folyamatos szakmai fejlődés elengedhetetlen, amit természetesen számodra is biztosítunk.
  • Mivel fontos számunkra a közösség, vállalati értékeink mentén szerveződő programok, adventi- és fitnesz kihívások izgalmas kavalkádja is vár rád.
  • A Mesterkonyhánkon kipróbált receptekből készült süteményekből szinte minden napra jutnak íncsiklandó sütemények, amelyek közös kóstolása az egyik kedvenc közösségépítő szünetünk.

Munkavégzés helyszíne:

Dr. Oetker Kft. üzeme, Jánossomorja – 9241, Franck utca 38-40.

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja:

Küldd el önéletrajzod és bérigényed a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Kíváncsi természetű vagy? Nagyszerű! Akkor rád van szükségünk. Várjuk a jelentkezésedet! Egyszerűen csak kattints az „Jelentkezem" gombra, és pályázatod már úton van felénk.

Vannak még kérdéseid? Látogass el a www.oetker.com/careers/work-with-us. weboldalunkra, hogy még többet megtudj arról, hogy miért érdemes csatlakozni a csapatunkhoz.

A Dr. Oetkernek, mint munkáltatónak fontos az esélyegyenlőség. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy olyan vállalati kultúrát alakítsunk és éljünk meg, amelyben mindenki otthonosan érzi magát. A Dr. Oetkernél a személyiséged és képzettséged számít, nem pedig az, hogy milyen nemű, milyen nemzetiségű vagy, milyen az etnikai vagy társadalmi háttered, a vallásod, fogyatékossággal élsz-e, mi az életkorod, a szexuális irányultságod és identitásod.

Dr. Oetker Magyarország Kft.
Mikola Eszter
Telefon: +36 70/5078761
E-mail: job@oetker.hu